Хто такі веб дизайнери та веб розробники?

У цій статті ми поговоримо про професіях які існують у веб-студіях. Читач зрозуміє які є професії, як професіонали взаємодіють між собою та краще зрозуміє процес створення веб-сайта.

Багато хто з наших клієнтів не розуміють різницю між різними професіями веб-фахівців, зокрема, веб-дизайнером і веб-розробником.

Веб-дизайнер – це особа яка відповідає за зовнішній вигляд вашого сайта. Це фахівець в графічних редакторах. Який здатний графічно зобразити зовнішній вигляд майбутнього веб-сайта. Врахувати всі побажання замовника. Створити унікальну графіку для веб-сайта.

Програміст – це людина яка досконало знає мови програмування та технології такі як PHP, HTML, CSS, MySQL, Java та інші. Програміст перетворює розроблений дизайн майбутнього веб-сайта на зрозумілий для веб-переглядача формат. Забезпечує розроблення, підключення, налаштування  різноманітних модулів, які будуть впливати на функціональність майбутнього сайта. Веб-розробник характеризується не – дизайнерським аспектом створення веб-сайтів, наприклад, такого як написання коду, або підключення платіжного шлюзу на веб-сайті, для того щоб користувачі могли надавати інформацію про кредитній картці для обробки  банком то що.

Копірайтер – це людина як пише унікальні матеріали для сайту або видозмінює існуючі. На сьогодні не можливо добитись хороших результатів від веб-сайта на якому будуть розміщені не унікальні матеріали. Цей фахівець повинен знати, тонкощі написання текстів для сайтів, розуміти що таке “унікальність”, “вода”, “експертність” то що при написанні статей, та як все це перевіряється. А головне швидко освоювати нові теми, щоб текст був цікавий користувачам, а не лише пошуковим системам.

Контент-менеджер – це професія яка полягає у наповненні фахівцем веб-сайта матеріалами. Ця людина має досконало розбиратись у всіх сучасних системах керування сайтом (CMS) та вміти правильно, швидко та якісно заповняти веб-сайти.

SEO-спеціаліст – людина яка досконало знає як оптимізувати Ваш веб-сайт для пошукових систем. Вміє проводити внутрішній аналіз сайту, робити його пошукову оптимізацію та проводити зовнішню розкрутку. Цей спеціаліст розбирається в таких категоріях, як ключові запити, їхній аналіз, складання семантичного ядра сайта, аналіз конкурентів, перевірка позицій вашого сайта, перевірка інших технічних моментів важливих для пошукових систем. Повинен перевіряти роботу програмістів з точки зору дотримання вимог до веб-сайтів пошуковими системами. Відслідковувати сучасні тенденції в дуже динамічній сфері – SEO.

Найкраще коли веб-студія може собі дозволити в штаті утримувати декількох фахівців з перелічених вище професій. Адже тоді сайт буде якіснішим і професійним. Адже одна людина не може бути чудовим дизайнером, програмістом, копірайтером, Seo-спеціалістом, якщо вона не робот. Тому веб- сайти розроблені у професійних веб-студій значно успішніші хоча і дорожчі.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.