Розробка сайта – ціна у Львові

МИ ПРОВОДИМО ГНУЧКУ ЦІНОВУ ПОЛІТИКУ. МИ РОЗРОБЛЯЄМО САЙТИ ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВСІМ ВАШИМ ВИМОГАМ ТА РОЗМІРУ ВАШОГО ГАМАНЦЯ.

У таблиці ми розписали основні типи і ціну веб-сайтів, які веб-студія “Росанд” може розробити для Вас у Львові та по всій Україні. Перелік сайтів, які ми можемо розробити для Вас не обмежується цією таблицею. Ми завжди готові до активного діалогу з нашими клієнтами. Для постійних клієнтів у нас діє система знижок, яка приємно Вас здивує. Від співпраці з нами Ви залишетесь задоволені.

 Тип сайту  Опис  Термін  Ціна*
 Односторінковий landing page (лендінг пейдж) Це сайт який складається з однієї сторінки. Навігація може бути по вертикалі цієї сторінки, адже landing page (лендінг пейдж) зазвичай досить довгий. Цей тип сайту підійде для якоїсь однієї послуги чи товару, всю інформацію про яку можна розмістити на одній сторінці сайта.  5-10 днів  від 2000 грн.
 Сайт-візитка Сайт з невеликою кількістю інформаційних сторінок, за звичай до 10, а це не має принципового значення. Адже суть сайта-візитки донести інформацію про компанію чи бізнес. Типові сторінки для сайту візитки: “Про нас”, “Що ми пропонуємо”, “Гарантія”, “Сервіс”, “Фотогалерея”, “Прайс”, “Контакти”.  7-14 днів від 2000 грн.
 Особистий блог Це сайт для тих людей, які бажають ділитись цікавою інформацією з іншими користувачами. На головну сторінку блогу виводяться пости його автора у вигляді стрічки. Новіший пост стає на горі сторінки. Блог може бути, як особистий так і корпоративний. Тематика може бути різна. Блоги з високою відвідуваністю, можуть приносити хороший дохід його власнику у вигляді реклами та продажу силок.  7 днів від 1000 грн.
 Промо-сайт Особливість промо-сайтів в тому що це сайти окремих товарів та послуг у дуже оригінальному дизайні. Дизайн сайту має бути – “вибуховий”. Зазвичай центральне місце в  дизайні займає сам товар, який гарно оформлений. Меню сайту розміщується не стандартно, може, знаходитись у будь, якому місці сайту. На такому типі сайту можуть бути звукові ефекти.  14-20 днів від 4000 грн.
 Корпоративний сайт Багато функціональний сайт, який може бути схожим на сайт-візитку, але містити додатковий функціонал. Цей функціонал направлений на те, щоб покращити взаємодію з партнерами чи персоналом компанії. Можуть знаходитись  розділи для корпоративного використання, такі як “телефонний довідник”, “дні народження працівників”,  “Особистий кабінет”, “Календар подій”, “Реєстрація заявок”, “Обмін повідомленнями”, “Обмін документами”, то що.  30-60 днів від 8000 грн.
 Сайт-каталог Сайт, для тих хто бажає продавати товар в інтернеті. Ідеальний варіант для невеликого асортименту продукції. Є можливість виставити товар як у інтернет-магазині з повним описом і характеристиками та кнопка зробити замовлення через веб-форму.  Зазвичай інформація про замовлення приходить на електронну пошту власника сайта.  20-30 днів від 5000 грн.
 Інтернет-магазин Багатофункціональний сайт для інтернет-комерції. Багатий функціонал, різні системи оплати, доставки, фільтрування товару, то що. Оплата он-лайн з прив’язкую платіжних систем “Visa” та “Master Card”.  30-60 днів від 9000 грн.
 Портал Портал орієнтований на взаємодію інших користувачів з веб-ресурсом. Для прикладу це може бути можливість ділитись інформацією такою, як музика, фото, статті.  Портал об’єднаний одною тематикою. Широкий функціонал по взаємодії. Для прикладу оцінювання, рейтинги, голосування, коментування, то що.  30-60 днів від 8000 грн.
 Соціальні сервіси Це сайти, які покликані допомогти людям, полегшити їм повсякденне життя. В основі лежить ідея, яка реалізовується через веб-сайт. Для прикладу сервіси для ведення особистих фінансів, сервіси бронювання готелів, то що.  90-360 днів від
40 000 грн.

*Ціна сайту залежить від того скільки часу над ним працюють наші фахівці та який функціонал буде загалом.

Потрібно розуміти, що ціна сайту складається з часу витраченого:

  • на розробку дизайну в графічному редакторі;
  • на підбір та реєстрацію доменного імені та покупку і налаштування хостингу для майбутнього сайта;
  • на переведення графічного дизайну в зрозумілий для браузерів код HTML, це ще називають версткою;
  • на аналіз та підбір системи управління вмістом вашого сайта, це ще називають CMS (ЦМС сайта) та його встановлення на хостингу;
  • на те щоб об’єднати ваш шаблон з CMS сайта та налаштувати модулі функціоналу. Або написання модулів;
  • на наповнення сайту
  • на внутрішню оптимізацію сайта, це дуже значний по обсягу етап і на нього особливо впливають фінансові можливості замовника;
  • на зовнішню оптимізацію сайта;
  • на тестування сайта;

Саме від цих перерахованих етапів можна прогнозувати оптимальне поєднання бюджету  замовника і наших можливостей по реалізації проекту нашою веб-студією.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.