Інструменти для аналізу сайта

На цій сторінці ми розповідаємо про інструменти для аналізу сайтів якими ви можете скористатись на нашому сайті. Ці інструменти будуть Вам дуже корисними, навіть якщо ви не розробник, а власник веб-сайта.

Перевірка відповіді сервера

Якщо Ви власник веб-сайта або веб розробник, вам може бути цікаво яку відповідь дає сервер на сторінки вашого сайту. Найчастіше таку перевірку проводять для сайтів на правильність налаштування 301 редіректу та помилки 404.
301 редірект допомагає правильно напрравити пошукового робота на ваш сайт, уникнути дублювання сторінок. Приклад, для пошукового робота будуть різні сайти https://www.ваш сайт.com, http://www.ваш сайт.com, https://ваш сайт.com, http://ваш сайт.com. З чотирьох варіантів лише одна версія сайту має відповідати кодом 200, а решта 301. Якщо у вас так не є, це означає що вам не налаштували 301 редірект.

Тестування Gzip стиснення

Gzip стиснення дуже потрібне вашому веб-сайту. Простіше кажучи це передача стисненої (заархівованої) інформації між сервером де розміщений веб-сайт та комп’ютером користувача котрий його переглядає.
Gzip стиснення сильно впливає на швидкодію вашого сайта. Відвідувачі вашого сайта це відчують. І крім того веб-сайти у яких висока швидкодія мають кращі позиції у пошукових системах.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.