Розробка сайтів

Розробка сайтів складається з певних етапів. Нижче ми розповімо з яких саме, що дасть змогу Вам краще зрозуміти весь процес створення веб-сайту у Львові веб-студією “Росанд”.

Етапи розробки сайту в студії “Росанд”:

Перший етап – підготовчий.

Зустріч із замовником, обговорення концепції майбутнього веб-проекту, заповнення брифінгу на розробку, складання технічного завдання та календарного плану та підписання договору на розробку веб-сайту.

Другий етап – розроблення дизайну майбутнього сайту.

Розроблення дизайну складається з двох стадій:

  • Складання діаграми майбутнього сайту – це схематичне зображення елементів веб-сайту у вигляді прямокутних блоків. Із замовником погоджується візуальне розміщення основних елементів майбутнього веб-сайту, відповідно до технічного завдання, наприклад головного меню, форми реєстрації, логотипу, новин тощо.
  • Розроблення унікального дизайну – розроблення візуального графічного відображення веб-сайту в графічному редакторі. В результаті отримується картинка, що показує 100% як буде виглядати майбутній сайт. Коли дизайн погоджений замовником, ми переходимо до наступного етапу -програмування веб-сайту.

Третій етаппрограмування веб-сайту.

Розпочинається програмування веб-сайту. Це найбільш тривалий та трудоємкий етап всієї розробки. Він починається з верстки макету в HTML та закінчується підключенням CMS (Системи керування сайту) та налаштуванням необхідних модулів до сайту.

Четвертий етап – тестування.

Це передостанній етап розробки веб-сайту. Ми тестуємо розроблений нами веб-сайт на наявність орфографічних помилок, не пацючих гіперпосилань та інших елементів навігації. На цьому етапі перевіряється кросбраузерність сайту, тобто чи однаково веб-сайт відображається та функціонує в різних сучасних браузерах. Перевіряється швидкодія веб-сайту на різних типах інтернет з’єднання та проводиться комплекс заходів по оптимізації швидкодії веб-сайту. Тестується відображення сайту на різноманітних сучасних дисплеях та, якщо потрібно, коректується програмний код сайту.

П’ ятий етап – здача проекту замовнику.

Полягає в показі готового робочого веб-сайту замовникові. Навчання користуванням адміністративною частиною керування сайтом. Навчання по безпеці. Підписання акту виконаних робіт.
Ми здійснюємо розробку сайтів “під ключ”. Тобто надаємо весь комплекс робіт для повноцінного функціонування сайту, від реєстрації домену до пошукової оптимізації розробленого сайту. Втручання замовника в процес мінімальне.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.