Розкрутка сайтів, інтернет реклама

seoВеб-студія “Росанд” проводить розкрутку сайта в два етапи:

  • Внутрішня оптимізація сайту – полягає у складанні списку ключових фраз, за якими буде просуватися ваш сайт. Пошукові системи використовують ряд правил, на підставі яких вони проводять підбір сайтів на запити користувачів. Тому потрібно привести у відповідність цим правилам матеріали на Вашому сайті. Це дасть змогу покращити позиції вашого сайту, що збільшить відвідуваність.
  • Зовнішня розкрутка – полягає у збільшенні відвідуваності вашого сайту шляхом збільшення кількості посилань на ваш сайт, наприклад, купівля гіперпосилань на ваш сайт на біржах гіперпосилань, обмін гіперпосиланнями з сайтами близькими за тематикою, реєстрація сайту в каталогах, публікація сайту на дошках оголошень, розміщення банерів на ваш сайт, контекстна реклама та ін. Зовнішню розкрутку ми проводимо згідно затвердженого з вами плану.

Веб-студія “Росанд” налаштовує своїм клієнтам інтернет-рекламу AdWords, Yandex Direct, Facebook, Instagram, Вконтакті, та ін.

Ми стараємось, як найкраще налаштувати вам рекламу. Спочатку ми визначаємо маркетингові цілі вашої компанії, визначаємо на яку аудиторію буде націлена ваша реклама і бюджет.

Важливо визначити чим саме ще цікавиться ваша аудиторія, адже сьогодні можна робити націлювання (таргетинг) і по інтересам ваших потенційних клієнтів.

Є велика кількість інших налаштувань рекламних компаній, таких, як мова, стать, місце перебування, та ін.

Важливо налаштувати, певні фільтри, по яким будуть відсіюватись не ваші клієнти. Найбільш популярним є “мінус-слова”. Це такі фрази, по яким не потрібно, щоб вас знаходили. Для прикладу: безкоштовно, халява, фото, скачати та інші.

У цій статті ми не будемо описувати усю специфіку налаштувань реклами у інтернеті, а просто запрошуємо скористатись нашими послугами.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.