Канали клієнтів для твого бізнесу

Кожний бізнес індивідуальний та специфічний. Але без хорошого каналу продаж, твій бізнес не розвинеться, ти його закриєш через відсутність перспективи. Каналів продаж є сила силенна. Веб-сайт - це канал твоїх потенційних клієнтів.

У статті ми поговоримо про деякі канали потенційних клієнтів, які відкриє наявність власного веб-сайта.

  1. Канал прямих продаж. Продажі через особисту взаємодію з клієнтом. Так, через сайт можна проводити конференції, вебінари в режимі он-лайн. Це дає змогу вам напряму поспілкуватись з потенційними вашими клієнтами.
  2. Партнерський канал продаж. В залежності від ваших послуг, можна до вашого веб-сайта розробити партнерську програму. Для прикладу, партнер, може отримувати комісію за покупця, що прийшов з його сайта і зробив у вас замовлення.
  3. Контекстна реклама. Маючи власний сайт ви зможете залучати потенційних клієнтів з допомогою контекстної реклами. Контекстна реклама – це текстова реклама, яка появляється користувачам при пошуку інформації в пошукових системах чи на інших сайтах.
  4. Медійна реклама. Банерна чи відео реклама вашої компанії на інших сайтах з ціллю привести як найбільше потенційних клієнтів на ваш сайт.
  5. E-mail маркетинг. Цей канал можна використовувати, і без власного веб-сайта, але маючи сайт за допомогою електронних листів ви можете залучити клієнтів на свій сайт з ціллю покупки вашого товару.
  6. Пошуковий трафік. Завдяки веб-сайту ви можете отримати потенційних клієнтів, які просто будуть шукати на пошукових сайтах, таких як Google, Яндекс послугу чи товар які ви пропонуєте.
  7. Реферальний трафік. Це потік клієнтів, з інших сайтів по посиланню на вас. Такі посилання, можуть розміщуватись в контенті інших сайтів. Цей потік може бути платним, так і без платним.

Для кожного бізнесу, можуть бути актуальні лише певні канали, все залежить, що ви пропонуєте споживачеві. Але в цілому, необхідно всі канали про які йшла мова в статті,  правильно використовувати. Тоді у вас буде максимальна відвідуваність вашого сайта, а відповідно – більші продажі.

Опубліковано в СЕО

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.