Власний інтернет-магазин. Ч.3. «Рекомендації інтернет магазинам»

Ось ми підійшли до питання, додаткових витрат для інтернет-магазину, в першу чергу молодого, про який практично ніхто не знає серед інтернет-користувачів.

Веб-студія «Росанд» рекомендує до кожного інтернет-магазину наступне:

  • Внутрішня оптимізація сайту (Оптимізація вже заповненого сайту під семантичне ядро (пошукових запитів)). Це складання семантичного ядра, наповнення унікальними текстами, заповнення правильних назв та описів до веб-сторінок, правильних назв товарів, прописування заголовків до картинок.
  • Зовнішня оптимізація інтернет-магазину. Це розміщення лінків на ваш ресурс на інших сайтах. Це може бути як покупка платних так і розміщення безкоштовних лінків.
  • Створення та наповнення груп в соцмережах, запрошення друзів вступити в них, розміщення віджетів на сайті, запуск реклами в соціальній мережі.
  • Запуск реклами Google AdWords.

На нашу думку це база, яку потрібно реалізовувати на будь-який інтернет-магазин.

Тому, окрім коштів на домен, хостинг та на розробку інтернет-магазину, потрібно передбачити кошти на:

  • Копірайтера (Людина, яка буде писати вам унікальні статті на сайт)
  • Покупку лінків на ваш ресурс
  • Реклама в соцмережах, та Google Adwords

Щоб розпочати бізнес в інтернеті, не рахуючи капіталовкладення в товар, потрібно принаймні 1000$. Порівняно з відкриттям реального магазину, це значно менші інвестиції.

Суми звичайно приблизні.

Для прикладу копірайтер хороший бере 100-120 грн. за одну статтю на 2500 знаків, одна стаття розміщена на іншому ресурсі приблизно теж так буде коштувати, розмістити лінк потрібно 1$-1,5$ за одне розміщення. Один клік в рекламі AdWords може коштувати від 0,50 коп. до 12 грн.,. Через це потрібно детально аналізувати кожен сайт, і розраховувати початкову інвестицію.

Скільки потрібно буде лінків, це можна проаналізувати. Є чимало безкоштовних сервісі, які аналізують які і скільки є лінків на сайт конкурентів.

Веб-студія «Росанд» розробляє та просуває інтернет-магазини. Ми можемо проаналізувати вашу нішу. У нас лише комплексний підхід. Ми своїх клієнтів не залишаємо на одинці в великому «океані» інтернет. Ваш успіх це і наш успіх.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.