Власний інтернет-магазин. Ч.1. «З чого почати інтернет магазин»

В статті розповідається про переваги та труднощі для власників інтернет-магазинів. Бути власником інтернет магазину хотіло б багато людей, але вони не знають з чого почати, які труднощі виникають, який бюджет потрібний, як знайти товар, чи де брати клієнтів. Саме на ці питання ми будемо відповідати у цій статті, яка буде складатись із трьох частин.

интернет-магазинТруднощі в інтернет бізнесі присутні як і в звичайному бізнесі. Ви не можете бути впевнені в результативності. Зазвичай ви маєте лише ідею, і вірите в неї. Але не хвилюйтесь, будь-який бізнес починаються з ідеї його власника.

Часто, труднощі виникають через те, що власник інтернет-магазину не має бізнес плану. Бізнес план потрібен обов’язково в письмовому вигляді. І ще його варто показати фахівцям або іншим бізнесменам чи навіть платним консультантам, щоб вони висловили свою думку і можливо вказали на ваші прорахунки. Ні в якому разі не потрібно опиратись на думку не фахівців, зокрема родичів.

Для початку, також, потрібне позиціонування. Вибрати свою нішу. Що саме ви готові запропонувати потенційним клієнтам та чим ваш товар їх зацікавить. Якщо ви не виробник, то вам потрібно знайти надійного постачальника, а краще постачальників. Один постачальник це досить не надійно. Ви будете перебувати у сильній залежності від нього.

Знайти постачальників це чисто індивідуальний підхід, їх можна шукати як через інтернет так і обійти гуртівні, фабрики в своєму місті і навести контакти, поспілкуватись з менеджерами.

Стартовий капітал на товар для початку інтернет торгівлі не обов’язковий, адже ви можете домовитись з виробником про оплату товару після реалізації, чи взагалі про співпрацю по системі «дропшипінг», коли виробник (постачальник) буде відправляти свій товар вашим клієнтам. Головне завдання це домовленість, якщо є можливість заключіть договір. Також вам потрібні будуть фотографії товару, опис, характеристики, ціна.

Багато початківців «боїться» ціни. Питання ціни ви повинні обговорити з постачальником, щоб він вас інформував про підняття завчасно. Змінити ціну у всього магазині не важко, навіть можна реалізувати прив’язку до курсу. Міняється ціна, ви міняєте курс і у всьому магазині змінюється ціна.

Також популярними способом продажів є продаж товарів з Китаю. Можна замовляти невеликі партії товарів і реалізовувати їх через свій інтернет-магазин.

Для того щоб визначитись зі своїм сегментом та позиціонування вашого продукту, ви повинні проаналізувати, що саме зараз в тренді, яка конкуренція в даному сегменті. І зважати на те, в чому ви експерт, або підняти змогли підняти свою експертність. Якщо ви хочете продавати двері, ви повинні в них розбиратись, які вони є, як монтуються, які комплектуючі є, то що.

Перевірити конкуренцію по вибраній вашій тематиці ви можете звичайним пошуком Google. На сторінці пошуку вводите товари чи категорії товарів і переглядаєте пошукову видачу. Потрібно аналізувати не лише ТОП-10, а й інші сайти в пошуку.

Для прикладу проаналізувавши запит «купити плаття», «купити коротке плаття», «плаття ціна» ви зможете  побачити взагалі скільки сайтів знаходить Google, які сайти, що пропонують, який асортимент, його кількість, ціни, наявність сайтів відомих брендів.

Такий аналіз дасть вам змогу уявити собі масштаби на які вам потрібно буде рівнятись і взагалі чи не надто ризиковано братись за вибраний вами сегмент.

Отже ви визначились із товаром, знайшли виробника або навіть вже вам прийшла партія товару, і вам потрібен інтернет-магазин.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.