FAQ по розробці сайтів

В цьому розділі зібрано типові питання по розробці сайта, які найчастіше задають клієнти у веб-студії "Росанд". Сподіваємось відповіді на них будуть Вам корисними.

Так. Ми завжди підтримуємо сайти наших клієнтів, додаємо функціонал, аналізуємо, даємо рекомендацію, беремо на обслуговування, то що.

Так. Ми проводимо 3-х годинне навчання по роботі зі сайтом. Після цього навчання ви будете вміти додавати нові та редагувати існуючі матеріали на сайті. Також ми вас навчимо основам безпеки і просування веб-сайта самостійно.

Класичний. Аванс 30%  та доплата 70% після прийняття роботи Вами.

Так, ми офіційно зареєстровані в Державній фіскальній службі, сплачуємо єдиний податок та інші платежі до бюджету.

Це сайт оголошень “Одежда оптом” . Понад 500 користувачів відвідує цей ресурс щодня.

Максимально безпечні. Ми розміщаємо веб-сайти у найкращих хостингових компаніях, використовуємо самі нові версії систем керування контентом (CMS), ставимо додаткові модулі до CMS для захисту веб-сайта, ставимо анти-бот блокування на доступ до адміністративної частини сайта, та інше.

Звичайно. Ми надаємо послуги від пошуку доменного імені до SEO просування. Пишемо унікальні статті та наповнюємо ними ваші веб-сайти. Виготовляємо та розміщаємо інтернет рекламу.

Від двох тижнів для сайта візитки до двох місяців для інтернет-магазину зазвичай.

Так, ми надаємо такі послуги. У нас є досвідченні контент-менеджери. Ціна договірна, та залежить від обсягів наповнення, термінів, системи керування контентом.

Справа у тім, що ціну яку у вас запрошують розробники, може включати різні послуги. Найбільше на ціну впливають такі елементи, як унікальний чи шаблонний дизайн, функціональність сайту (стандартна чи не стандартна), внутрішня оптимізація веб-сайта (буде проводитись чи ні фахівцями), професійність програмістів.

Не секрет, що чим більш кваліфікований та досвідчений програміст, його праця буде дорожчою, а ніж студента програміста.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.