Як впевнитися в надійності веб-студії?

Потенційному клієнту, за звичай не реально важко самому розібратись у тому якого розробника для свого веб-сайта обрати. Адже їх незліченна кількість. У цій статті ми поговоримо про те як вибрати веб-студію для розроблення свого сайту, як впевнитись в кваліфікації веб-розробників, щоб не втратити свої кошти.

Ваше головне завдання полягає в тому, що необхідно провести комплекс заходів, щоб  впевнитись, що даний розробник має як технічні навички так і ділове чуття, щоб зробити Вам успішний проект.

По-перше, ви повинні подивитися  попередні роботи з портфоліо веб-студії. Не просто картинки в ньому, а діючі веб-сайти, що ним розроблялись. Їхнє портфоліо дасть вам уявлення про досвід і розумінні веб-розробки. Переконайтеся, що переглянули їхній оновлений список робіт. Звертайте увагу на “футер” розробленого веб-сайта, це нижня частина, де зазвичай розробник залишає посилання на свій сайт і це є підтвердженням, що сайт дійсно ними розроблений. Відберіть по декілька сайтів веб-студій з якими ви маєте намір співпрацювати.

По-друге, необхідно провести експрес аналіз  відібраних робіт веб-студії   з портфоліо по-нашому алгоритму:

  • Протестуйте сайти розроблені даним розробником у різних браузерах та на різних пристроях, таких як мобільний телефон, планшет, настільний ПК, Ноутбук. Якщо сайт відображається погано, чи не функціонує, то це означає, що розробник не перевірив сайт перед здачею клієнту, або свідомо не доробив. Також може бути варіант, що цей веб-сайт виготовлявся давно, коли не було потреби робити адаптивну верстку. Але в будь, якому разі сайти 2016-2017 років мають мати цю функцію обов’язково.
  • Перевірте відвідуваність сайтів розроблених даною веб-студією. На сьогодні є чимало сервісів в мережі, з допомогою яких можна переглянути приблизну відвідуваність веб-сайта. Вони звичайно, не дають 100% гарантії, але результати близькі до правди. Такими сервісами є 2ip.ru або a.pr-cy.ru, то що.
  • Зверніть увагу на швидкість роботи веб-сайта. Це теж важливий критерій для оцінки веб-сайта. Швидкість можна оцінювати як онлайн сервісами так і візуально в порівнянні з іншими сайтами.
  • Провірте валідацію сайта на сервісі https://validator.w3.org/. Велика кількість помилок, це погано. Невелика кількість до 20 допускається.
  • Оцініть функціонал веб-сайта. Чим більше ви помітите функціональних сайтів в порт фоліо веб-студії, тим очевидніше, що вона фаховіша.
  • Зазвичай, у розділі контакти, міститься інформація про компанію (власника веб-сайта). Зателефонуйте до них, представтесь та запитайте їхнє враження про співпрацю з даною веб-студією, на скільки вони задоволені роботою з ними, а головне веб-сайтом.

Такого роду аналіз, звісно забирає час, але допоможе обрати достойну веб-студію. Ніколи не обирайте веб-студію, лише по зовнішньому вигляду розробленого ним веб-сайта та ціні. Тому що, це аж ніяк не критерій якісного сайту. Дизайн можна використати шаблонний, а ціну можна безпідставно завищити. Хоча якісно розроблені сайти не можуть бути дешевими.

Автор: Ростислав Скаб

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.