Домен та хонстинг. Що це таке?

Людина, яка хоче мати свій власний сайт, повинна розуміти поняття хостинг та домен, без цього ну ні як. Тому ми вирішили написати цю статтю для тих то ще цього не знає.

Доменне ім’я, це по-простому назва сайта, яка буде відображатись  рядку браузера.

Доменне ім’я може мати, наприклад, такий вигляд: cki.ipri.kiev.ua. Як правило, доменне ім’я (його ліва частина) збігається з назвою організації, компанії або торговельної марки.

Ви шукаєте веб розробника у Львові чи Львівській області? У нас є більше 10 років досвіду розробки складних та простих веб-сайтів та інших веб-рішень для Інтернету. Будь ласка, зв’яжіться з нами і ми дамо вам чесний аналіз вашого проекту.
Хо́стинг (або хо́стинг, англ. hosting) — послуга, що надає дисковий простір для розміщення фізичної інформації на сервері.

Зазвичай під поняттям послуги гостингу мають на увазі, як мінімум, послугу розміщення файлів сайту на сервері, на якому запущене ПЗ, необхідне для обробки запитів до цих файлів (веб-сервер). Як правило, до послуг гостингу вже входить надання місця для поштової кореспонденції, баз даних, DNS файлового сховища тощо, а також підтримка функціонування відповідних сервісів, однак вони можуть надаватися і окремо. Розрізняють безкоштовний та платний гостинг. Безкоштовні «гостери» заробляють на тому, що розміщують рекламу на своїх сайтах.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.