5 речей на яких не варта економити при розробці свого веб-сайта

У статі ми розповімо про важливі речі, про які недобросовісні веб-розробники не завжди говорять клієнтам. А клієнт, оскільки він не фахівець за звичай не може це самостійно виявити.

Дуже часто веб-розробники допускають помилки при розробці сайта. У статті я розповім про найбільш поширені з них. Часто ці помилки виникають і по вині замовників, які бажають зекономитити кошти, а у підсумку втрачають прибутковість свого веб-ресурса.

  1. На хостингу та домені

Не якісний хостинг, може спричинити надзвичайно багато проблем для власника сайта. Подумайте самі, які шанси пробитись в топ сайту, у якого буде не стабільна робота, час відповіді сайту значно довший за конкурентів, поряд з ним розміщені заражеражені сайти вірусами, або сам сайт періодично заражується? Звісно ні. Пошукові системи це досить добре аналізують. Сьогодні можна перевірити якість хостингу різними онлайн сервісами та розміщених сайтів поряд з вами на хостингу теж.

Домен варто брати правильного рівня і назва, щоб відповідала тематиці сайта або назві компанії. Якщо ваші послуги регіональні купуйте регіональний домен, але ні вякому разі міжнародний з майбутньою перспективою розвитку компанії.

  1. На якісному програмуванні

Тут питання не стільки в ціні скільки в кваліфікації і совісті самих розробників. Важливо, щоб програмісти приділили увагу чистоті коду, швидкодії компонентів (модулів, плагінів, скриптам, то що), внутрішній оптимізації структури сайту та контенту. Часом сайт виглядає красиво, але через не якісну розробку сайт не може протиснутись у ТОП.

Власник веб сайту може перевірити швидкодію на сайті: https://developers.google.com/speed/pagespeed/

HTML валідацію: https://validator.w3.org/

CSS валдацию: http://www.css-validator.org/

  1. На кількості контенту

Сайт має бути інформативним. А інформативний сайт має містити багато текстів, картинок, відеоматеріалів, файлів, то що. Чим більше контенту на сайті тим частіше його пошукові системи будуть рекомендувати своїм клієнтам. Цікавий контент викликає зацікавленість в відвідувачів вашого сайту та піднімає тим самим показник середньої тривалості перебування одно відвідувача.

  1. На якості контенту

Кількість контенту без його якості нічого не варта. Пошукові системи чудово бачать де унікальний, а де крадений контент. На повністю запозиченому контенті не просунутись в ТОП. І ще текст має бути написаний для людей, а не для пошукових роботів. Пошукові системи, це теж прекрасно бачать.

Власник веб сайту може перевірити якість контенту: https://text.ru/antiplagiat

  1. На обслуговуванні сайту.

Сайт після його відкриття потребує постійного оновлення та наповнення. Якщо сайт після відкриття перестати обслуговувати, він дуже швидко опуститься на низ ранжування пошуковими системами. Тому цей етап потрібно комусь делегувати або самостійно витрачати час на написання матеріалів та на їх розміщення.

Це, на погляд веб-студії Росанд основні п’ять елементів на яких не варта економити при розробці свого  веб-сайта. Сподіваємось вам ця стаття буде корисною.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.