25

Сер

5 речей на яких не варта економити при розробці свого веб-сайта

У статі ми розповімо про важливі речі, про які недобросовісні веб-розробники не завжди говорять клієнтам. А клієнт, оскільки він не фахівець за звичай не може це самостійно виявити.

19

Жов

Власний інтернет-магазин. Ч.3. «Рекомендації інтернет магазинам»

Ось ми підійшли до питання, додаткових витрат для інтернет-магазину, в першу чергу молодого, про який практично ніхто не знає серед інтернет-користувачів.

19

Жов

Власний інтернет-магазин. Ч.2. «Який інтернет-магазин вам потрібний?»

Ми рекомендуємо, не робити надто функціональний інтернет-магазин і відповідно дорогий. А головну увагу приділити легкості, зручності та інформативності. А нарощувати функціонал можна і з часом, з майбутніх доходів. Скажемо робити «апдейт» раз на декілька місяців.

Свій магазин

19

Жов

Власний інтернет-магазин. Ч.1. «З чого почати інтернет магазин»

В статті розповідається про переваги та труднощі для власників інтернет-магазинів.
Бути власником інтернет магазину хотіло б багато людей, але вони не знають з чого почати, які труднощі виникають, який бюджет потрібний, як знайти товар, чи де брати клієнтів. Саме на ці питання ми будемо відповідати у цій статті, яка буде складатись із трьох частин.

seo

19

Жов

Канали клієнтів для твого бізнесу

Кожний бізнес індивідуальний та специфічний. Але без хорошого каналу продаж, твій бізнес не розвинеться, ти його закриєш через відсутність перспективи. Каналів продаж є сила силенна. Веб-сайт – це канал твоїх потенційних клієнтів.

Опубліковано в СЕО

19

Лип

Декілька причин навіщо Вам потрібен сайт?

Наші міркування, що може дати тобі наявність власного сайту. Ти сам, мабуть розумієш, що то філософська тема, але тим не менше ми її зачіпили.

Перевірка сайтів

26

Тра

Перевірка сайту

Доброго дня наші читачі. У цій статті ми поділимось надзвичайно корисною інформацією про те як аналізувати свій веб-сайт, для чого це потрібно, та як часто це потрібно робити. Як з допомогою цієї інформації можна збільшити відвідуваніст свого сайта і звичайно конверсію.

19

Жов

Хто такі веб дизайнери та веб розробники?

У цій статті ми поговоримо про професіях які існують у веб-студіях. Читач зрозуміє які є професії, як професіонали взаємодіють між собою та краще зрозуміє процес створення веб-сайта.

26

Тра

Як впевнитися в надійності веб-студії?

Потенційному клієнту, за звичай не реально важко самому розібратись у тому якого розробника для свого веб-сайта обрати. Адже їх незліченна кількість.

У цій статті ми поговоримо про те як вибрати веб-студію для розроблення свого сайту, як впевнитись в кваліфікації веб-розробників, щоб не втратити свої кошти.

26

Тра

Домен та хонстинг. Що це таке?

Людина, яка хоче мати свій власний сайт, повинна розуміти поняття хостинг та домен, без цього ну ні як. Тому ми вирішили написати цю статтю для тих то ще цього не знає.

Усі статті про веб дизайн у цьому розділі є авторськими. Ми пишемо на різні теми  веб-розробок та тенденцій ринку IT. Якщо вам цікава ця тематика, ласкаво просимо підписуватись у формі, що знаходиться в нижній частині нашого веб-сайта. Якщо ви фахівець, ми також можемо розмістити вашу статтю за винагороду.

Підписатись на статті нашого сайту:

Підписавшись на новини нашого сайту, Ви завжди будете в курсі останніх новинок в сфері веб-дизайну та веб-програмування.

Якщо Вам не сподобаються наші статті Ви завжди зможете скасувати підписку.